Krepšelis yra tuščias

Registracija

Informacija

MACROSCOP intelektuali vaizdo įrašymo ir stebėjimo sistema

IP kamerų vaizdo įrašymo programinė įranga, palaikanti daugelį IP kamerų gamintojų modelių su patogia vartotojo sąsaja.

MACROSCOP sistema susideda iš atskirų komponentų, kuriuos galima užsakyti ir naudoti, tas kurios yra reikalingos. Pagrindiniai sistemos moduliai:

Veidų atpažinimo modulis

Naudojant šį modulį stebint įėjimo duris, kasos langelį, vairuotoją automatinio parkavimo sistemoje ir t.t. Programa pati aptinka žmogaus veidą, indeksuoja ir įrašo į atskirą registrą visus veidus. Kas įgalina, atliekant paiešką, greitai surasti mus dominantį veidą.

Intelektualios paieškos modulis

Įgalinus šį modulį programa jau įrašinėdama vaizdą suindeksuoja visus mus dominančius judančius objektus ir padeda surasti ieškomą objektą pagal jo išmatavimus, buvimo vietą ar net formą. Programa gali pašalinti sniegą, lietų, kameros vibraciją, smulkius šviesos blyksnius ir pateikti tik mus dominančius rezultatus, atmesdama trukdžius.

Žmonių skaičiavimo modulis

Šis modulis skirtas atlikti lankytojų srauto analitiką, nustatyti aktyviausias valandas paroje, dienas savaitėje, ar per kitą laiko periodą.

Sekimo modulis

Naudojant šį modulį galima ne tik nustatyti objekto judėjimo trajektoriją, bet ir sukūrus tam tikrus scenarijus valdyti apšvietimą, užtvarą. Galima sukelti aliarmą, arba sutraukti visus pažeidėjus į vieną sąrašą, kai judantys objektai kerta neleistinas zonas, arba kai per ilgai užsibūna saugomose zonose. Šis modulis taikomas parkavimo aikštelėse, vaikų darželiuose, muziejuose, bankuose, gamybinėse patalpose kontroliuojant darbuotojus ir t.t.

Valdomų kamerų modulis (PTZ)

Naudojant šį modulį turite galimybę valdyti PTZ kameras, sukurti scenarijus, nustatyti automatinį žvalgymasi.

Auto numerių atpažinimo modulis

Modulis registruoja iki 150 km/h greičiu judančių automobilių valstybinius numerius, sudarydamas pravažiavusių automobilių sąrašą. Naudojantis paieška galima greitai surasti automobilį pagal jo valstybinį numerį ar jo fragmentą. Pagal sudarytus sąrašus galima valdyti užtvaro atidarymą, apšvietimą, kitus automatinius įrenginius.

MACROSCOP sistema sukurta naudojant serverio-kliento platformą. Serveris gali apjungti daugelį IP kamerų, kurių vaizdo įrašai archyvuojami pačiame Windows ar Linux serveryje arba tinkliniuose diskų kaupikliuose. Klientas gali jungtis prie serverio ir gauti gyva vaizdą, ar analizuoti įrašą pagal suteiktas teises. Vienu metu gali jungtis nuo 2 iki neriboto skaičiaus klientų.

MACROSCOP programinė įranga pasižymi super aukštu duomenų apdorojimo efektyvumu, kas yra pasiekiama iš karto apdorojant įeinančius duomenis. Šie principai leidžia pagreitinti darbą iki 4 kartų, kas leidžia į vieną serverį patalpinti iki 300 IP kamerų.

MACROSCOP sistemos universalumas. Šiai dienai yra palaikomi 1068 IP kamerų modeliai. Jei nėra kamerų sąraše, visada galima pajungti kamerą naudojantis ONVIF ar PSIA protokolais, arba, norint pilnai integruoti kamerą į sistemą, davus užklausą gamintojams, per 14 dienų kamera bus integruota į sistemą.

MACROSCOP sistemos universalumas. Sistemos serveris gali dirbti Windows platformoje, taip ir Linux. Jau išdirbtos programos leidžiančios prisijungti prie MACROSCOP serverio per išmaniuosius telefonus (iPhone, Android).

MACROSCOP sistemą galima pritaikyti bet kuriam regionui.

Teikiamos paslaugos

- Internetinių svetainių kūrimas;
- Saugos sistemų montavimas;
- Elektros įrangos remontas ir pajungimas;
- Prarastų duomenų atstatymas;
- Kompiuterinių tinklų montavimas;
- Spausdintuvų remontas ir priežiūra;
- Spalvinė spauda, kopijavimas ir laminavimas;
- Vaizdo ir garso įrašų skaitmenizavimas;
- Pinigų tikrintuvų atnaujinimas;
- Metrologinė patikra.

Įmonės veikla

Pas mus:
- kompiuteriai ir jų priedai;
- programinė įranga;
- buitinė technika;
- kasos aparatai, svarstyklės, pinigų tikrintuvai;
- mobilieji telefonai;
- navigacinė įranga;
- patalpų apsaugos sistemos;
- kanceliarinės prekės.

Parduotuvės Lietuvoje

fototakas, vestuvės, rokiškio fotografas, krikštynos